Sivas Mermer Köyü Resmi Sitesi

Hikmet BUZ ( Dernek Başkanı )

  • Çok Saygıdeğer Üyelerimiz,
  • Bu güne kadar sosyal, üretken, doğru, dürüst dernek yönetiminin uygulamalarını hepiniz yakından takip ediyorsunuz. Sizin teveccühünüz ve desteklerinizle sürdürdüğümüz halkçı,üyelerimizin mutluluğu ve sağlığı için yaptığımız çalışmaları; yine sizlerin destekleri ile sürdürmekteyiz.Bizler için gelecekte gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz projeler doğrultusunda çalışma azmini meydana getiren en büyük unsur sizlerden alacağımız destek olacaktır.
  • Emeğe, sosyal adalete ve insan haklarına saygılı olmayı, eşitlik, özgürlük ve demokrasi, dayanışma gibi insani değerlere sahip çıkmayı görev biliyoruz.
  • Üyelerimiz arasında sosyal kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, tüm zenginliklerimizin paylaşarak gelecek kuşaklara ulaşması ve Köyümüzün tüm potansiyelinin ortaya çıkartılıp tanıtımının yapılması için hep birlikte çalışmayı ilke edindik. Çevreye, doğaya ve insana değer veren, barış ve hoşgörünün egemen olduğu bir anlayışla hareket ediyoruz. Hukuka saygılı bir şekilde toplumun hak ve yararlarını gözeterek bilimsellik, nesnellikten ve akılcılıktan, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
  • Özellikle önümüzdeki dönemlerde dernekçilik kapsamında hayata geçireceğimiz etkinlik ve projeler ile siz değerli köylülerimizle birlikte olmaya devam edeceğiz. Daha güzel ve mutlu yarınlarda buluşmak dileği ile sevgi ve saygılarımızı sunuyorum.
  • Sivas Merkez Mermer Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı
    Hikmet BUZ